AMSEC #StayHome vebinarlar silsiləsini keçirdi
#Stay home/ Evdə qal ümumdünya vəziyyəti çərçivəsində 13 aprel 2020-ci il tarixində vebinar formatında layihəyə başladı. Onlayn dərslər proqramı həm tələbələr, həm gənc tibb mütəxəssisləri, həm də praktikantlar üçün ən aktual mövzuları əhatə edirdi. Mühazirəçilərimiz Simulyasiya Mərkəzinin müəllimləri və Azərbaycan, Böyük Britaniya və İtaliyanın aparıcı klinikalarından dəvət olunmuş ekspertlərdir.
AMSEC vebinarları Zoom platformasında keçirilir. Bu günə qədər layihə abunəçilərinin sayı 500-ə yaxınlaşır.
Növbəti vebinarların cədvəli veb-saytımızda və AMSEC-in digər rəsmi platformalarında yerləşdiriləcək. FacebookInstagram.

AMSEC провёл цикл вебинаров #StayHome
В рамках общемировой ситуации #Stay home/ Evdə qal команда AMSEC, с целью  поддержания атмосферы вовлеченности в процесс обучения, с 13 апреля 2020 года начала проект в формате вебинаров. Программа онлайн занятий охватила наиболее актуальные темы как для студентов, молодых специалистов-медиков, так и для практикующих врачей. Нашими лекторами стали преподаватели Симуляционного Центра и приглашенные эксперты из ведущих клиник Азербайджана, Великобритании и Италии.
Вебинары AMSEC проводятся на платформе Zoom. На сегодняшний день число подписчиков проекта близится к 500.
Расписание последующих вебинаров будет выставляться на нашем сайте и на других официальных платформах AMSEC — Facebook и Instagram.